Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Ласкаво просимо на форум Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою

ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

спасибо!

Нова тема   Відповісти    Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою -> Спілкування з Директором КПК
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
star

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 22, 2013 3:27 pm    Тема повідомлення: спасибо! Відповісти цитуючи

Добрый день, Василий Сергеевич!
я выпускница вашего (нашего училища). Закончила много-много лет назадУлыбка. Специальность "секретарь-референт".
была приятно удивлена увидеть на сайте, что именно вы всё еще директор училища. каждый раз, проезжая мимо училища и видя как улучшается внешний вид, также статус училища, "подозревала", что скорее всего ВЫ по прежнему занимаете пост Директора.

потому что в свое время помню как вы занимались развитием училища и нами, ваши выступления на линейках, кружки, конкурсы, преподавателей, которые выдерживали "натиск" неуправляемых подростковУлыбка. нас-детей пытались постоянно занять чем-то интерестным, разнообразить будни и привлечь к обучению.
именно тогда я поняла геометрию и подтянулась по физике (по сравнению со школьными своими "неуспехами"). я учавствовала в кружках, конкурсах. я стала верить в себя как студентка, как личность, будучи еще совсем молоденькой девочкой.
благодаря полученной специальности я смогла идти дальше по жизни. т.к. семья была крайне бедная у меня (росла без отца), пришлось много прикладывать усердия и пробиваться по карьерной лестнице.
сейчас я работаю в одном из самых сильных банков в Украине, а тем более в России.
но старт для меня дало обучение в училище. это были самые интересные 3 года в учебе.

у меня есть младшая сестренка. через 1,5 года она закончит 9 класс и настанет время определяться.

Меня очень заинтересовала специальность для сестры
"Адміністратор, секретар керівника, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних". особенно в части "бухгалтерских данных".
Бухгалтер - достаточно востребованная профессия и мне бы хотелось знать данное направление у вас это больше какие-то азы бухгалтерского учета и поверхностное ознакомление с ним? или же будет углублённое обучение этому?

буду признательна за ответ.
во всяком случае просто хотела вас поблагодарить что вы небезразличны к училищу и к детям! это так важно и редко в наше время
с наилучшими пожеланиями, Ищук Кристина.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Носенко

ПовідомленняНаписане: середа лютого 17, 2016 7:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня Василь Сергійович.
У мене для вас є велике питання: "Чому у 202 аудиторії не має нової техніки?"
Догори
Оливер

ПовідомленняНаписане: середа лютого 17, 2016 7:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрый день,Василий Сергеевич
Когда в колледж завезут новое оборудование(в частности компьютеры) и будет ли такое вообще?
Догори
Дикалов

ПовідомленняНаписане: середа лютого 17, 2016 8:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрий день Василь Сергійович.
У мене до вас питання: Мені обіцяли що буде добра техніка. Ви мені збрехали!!!!!!!!
Я не ображаюсь!!!!!!
Смеется Смеется Смеется Смеется Смеется
Коли буде нова техніка??
Догори
Jumbo

ПовідомленняНаписане: середа лютого 17, 2016 8:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня, Василю Сергійовичу! Надійшла інформація, що цього року коледж отримав немаленьку суму грошей. Що ви думаєте про 202 - гу аудиторію? Як мені відомо останній раз техніку там закупляли в 2002 - му.. Мені здається, там пора зробити апгрейд...
Догори
Шульга Анастасія

ПовідомленняНаписане: середа лютого 17, 2016 8:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня Василь Сергійович.
В нашій майстерні виробничого навчання погана техніка, навчаемось дивлячись на проектор.
Хотілося б щоб ми змогли відтворити наші знання на комп'ютері.
Дякую! (202 аудиторія).Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.
Догори
Ryzaki

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 18, 2016 7:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Приэднуюсь до цих запитань....
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою -> Спілкування з Директором КПК Ваш часовий пояс: GMT
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі